
Podzim
„Podzim je jediné období, kdy můžeme být spolu.“ Pokračujte ve vyprávění s tím, že nám až na konci odhalíte důvod, proč a komu se takto děje….zadal René Nekuda ve své Spisovatelské výzvěVylosovaná slova: NAROZENINY, MEČPokud vám příběh něco připomíná, je to náhoda. Je zcela smyšlený. „Podzim je jediné období, kdy můžeme být spolu,“ pomyslel si. Letos se doopravdy těšil.„Tolik...


