
Marmeláda
Zadání: Napište příběh o někom, kdo je doslova posedlý marmeládou…zadal René Nekuda ve své Spisovatelské výzvěVylosovaná slova: CESTA, PERO Nesnáším marmeládu. Hlavně je plná cukru, pro mě moc sladká, jsem jí úplně přejedená, ale hlavně, strašně moc ji nenávidím. Moje maminka totiž ráda zavařuje. A nejradši dělá marmeládu. Je na to odbornice a hlavně marmeládu miluje. A nechápe, pokud to někdo má...




